Opinie

facebook youtube

Dawid z Gdyni

Regularnie pływam kajakami i mając porównanie z innymi firmami, to Grzegorza firma wyróżnia się kilkoma istotnymi rzeczami. Jest mega elastyczny zarówno jeżeli chodzi o przygotowanie oferty przed spływem jak i jej modyfikacje w trakcie trwania spływu. Miejsce dowożenia kajaków i odbioru oraz trasa powrotna do samochodów została w trakcie zmodyfikowana pod nas, dzięki temu mogliśmy płynąć tyle ile chcieliśmy każdego dnia i dopłynąć tam gdzie mieliśmy chęć. Ponadto profesjonalizm w przygotowaniu oferty (oficjalny dokument z ofertą wraz ze wszystkimi informacjami oraz jego kilkukrotne modyfikacje) biją inne firmy na głowę. Sam Grzegorz też jest wielkim pasjonatą turystyki, który świetnie rozumie potrzeby klientów. Generalnie jestem MEGA zadowolony ze współpracy z tą firmą i polecam ją na przyszłość. Z pewnością się nie zawiedziecie. Ja z pewnością skorzystam w przyszłości z jego usług.

Edyta z Krakowa

Po przygodzie z kajakami na Mazurach w końcu doczekałam się moich ukochanych kajaków w Krakowie. Świetna organizacja, nie tylko piękne widoki ale i ciekawi przewodnicy, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o Krakowie z poziomu Wisły. Bardzo gorąco polecam tą firmę. Spływ ze Skawiny do Tyńca fantastyczny, czekam na następne :-) aha jeszcze jedno świetny nowy, bezpieczny sprzęt :-)

Witek z Krakowa

Polecam, miałem okazję pływać z tą firmą. Co wyróżnia "Kajaki na Wiśle" na tle innych organizatorów w regionie? Markowe, wygodne kajaki, zaangażowanie opiekunów spływów i przede wszystkim trasy, na których się faktycznie pływa, zwiedza, a nie "walczy z otoczeniem" na siłę wyszukiwanych odcinków zlewni Wisły.

Roman z Krakowa

Ostatnio byliśmy na spływie zorganizowanym przez Kajaki na Wiśle i było bardzo miło. Obsługa profesjonalna, wszystko zaplanowane było solidnie. Niedługo jeszcze popłyniemy z nimi. Polecam

Dominika z Nowej Białej

Polecam! :) Nawet dla tych mniej odważnych ... :) Super przygoda :) "Kajaki-na-Wisle.pl" Grzegorz Pyjos dziękuję za bardzo dobrą organizację! :)

Marta z Wieliczki

Extra było na spływie w ostatni weekend :-), pogoda jak na zamówienie, wygodne kajaki, profesjonalna i miła obsługa :-), świetne towarzystwo, dziękuję za mile spędzony czas :-), pewnie wkrótce zapiszę się na kolejny spływ :-)