O firmie

facebook youtube

"Kajaki na Wiśle" to organizator spływów kajakowych oraz mobilna wypożyczalnia kajaków turystycznych, która działa na obszarze Zachodniej Małopolski.

 

Nasze wieloletnie zamiłowanie do aktywnego spędzania wolnego czasu i turystyki kwalifikowanej zaowocowało chęcią dzielenia się z Wami tą wspaniałą formą turystyki jaką jest kajakarstwo turystyczne. Organizujemy spływy jednodniowe, dwudniowe oraz kilkudniowe, a także wypożyczamy kajaki z dowozem w umówionym miejscu i czasie, a następnie po spływie kajakowym odbieramy Państwa i sprzęt. Służymy poradami w zakresie wyboru trasy oraz profesjonalnym instruktażem.

Nasze doświadczenie, wykształcenie oraz kwalifikacje pozwoliły stworzyć bezpieczną ofertę dla każdego. Obsługujemy grupy szkolne (szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły średnie), studenckie, firmowe oraz wycieczki turystyczne. Ponadto organizujemy otwarte spływy dla każdego. Po zakończonym spływie lub w trakcie trwania spływu (w umówionym miejscu - postoju) organizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na trasie spływu zapewniamy profesjonalną opiekę naszych wykwalifikowanych instruktorów oraz przewodników udzielających ciekawych informacji  turystycznych podczas imprezy.

Pływamy malowniczymi rzekami występującymi na terenie trzech sąsiadujących ze sobą powiatów: powiat wadowicki, powiat oświęcimski, powiat krakowski. Rzeka Wisła (na odcinku Drogi Wodnej Górnej Wisły), rzeka Skawa, rzeka Skawinka a także Kanał Łączański to akweny, po których pływamy najczęściej. Kajaki na Kanale Łączańskim, kajaki na Wiśle oraz kajaki na Skawince to propozycja dla wszystkich: zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Kajaki na Skawie adresowane są przede wszystkim dla osób zaawansowanych, posiadających już doświadczenie w kajakarstwie.

Posiadamy ekskluzywne kajaki VISTA. Są to nowoczesne polietylenowe kajaki dwuosobowe z dodatkowym miejscem dla dziecka do 7 roku życia. Każdy kajak posiada wodoszczelny luk bagażowy, niezbędny do kilkudniowych spływów, wygodne siodełka z neoprenowym wykończeniem, regulowane podnóżki pod stopy.

Siedziba naszej firmy mieści się w małej, malowniczej miejscowości Brzeźnica, położonej na terenie Doliny Karpia w zachodniej Małopolsce. Firma znajduje się w bliskim sąsiedztwie z Krakowem (35 km), Katowicami (70 km), Wadowicami (15 km), Skawiną (15 km), Zatorem (15 km), Oświęcimiem (35 km).

Dojechać do nas można drogą krajową nr 44.

 

Do zobaczenia na szlaku!